Menší update, aneb co se dělo u Sugartownu

Pěkné odpoledne všem,

Zaprvé se vám, našim čtenářům, musíme omluvit za menší odmlčení. Nebylo to tím, že bychom si hodily nohy nahoru a jednoduše se na to vykašlaly - opak je pravdou. Posledních pár týdnů byla jedna velká jízda. Skloubit denní job s akcemi Sugartownu a osobními povinnostmi se ukázalo decentně náročnější, než jsme očekávaly. Každopádně to vůbec není myšleno jako stížnost, ba právě naopak. Máme strašnou radost, že mají naše výtvory úspěch a že máme diáře zaplněné pečícími akcemi, juchej :) Nicméně dosti řečí a pojďme si zrekapitulovat nejzásadnější události...


Tisková konference k premiéře filmu Zakázané uvolnění

Byly jsme osloveny, abychom připravili menší tématické občerstvení pro herce a novináře. Nakonec jsme se rozhodly pro jahodové a čokoládové cupcakes s bíločokoládovým krémem a lesním ovocem a dva druhy cakepops. Jak jsme se s tím popraly můžete zhodnotit na fotkách níže (všechny fotky jsou foceny mým iphonem, kvalita tedy bohužel odpovídá)


M. váže mašličky :)
Rejža Hřebejk a cupcaky :)


Pražská Muzejní noc v Galerii Futura

Další akcí, kam jsme byly přizvány byla pražská Muzejní noc. Trošku nás to překvapilo, jelikož v muzeu se přece nejí, ne? Chyba :) Pro jeden večer se z dvorečku pražské galerie Futura na Smíchově stalo občerstvovací centrum. Kromě našeho stánku zde ještě byla skvělá kavárna Čekárna (podle mě nejlepší latté v Praze, tak se určitě stavte u jejich stánku na trzích na Náplavce) a restaurace Podolka, která měla nejen skvělé burgery, ale taky quische a vegetariánský bulgur. Všechno to vonělo naprosto báááječně, ale my jsme se bohužel přecpaly našimi výtvory (já prostě nedokážu odolat, když to máme tak dobrý :) Tentokráte mi sparing partnerem byla skvělá Olí, jelikož M vyrazila na výlet do Paříže (rozumějte - obchůzku všech cukráren Paříže, ze které jistě napíše detailní report) a já jí tímto ještě jednou děkuji za skvělou práci a krásná "hovínka" (lichotivý název pro nutelový krém, že? :)
Pro jídlochtivé návštěvníky jsme měly připravené banánové cupcakes s nutelovým krémem (aha) a jahodové a mrkvovodýňové cakepops.

Tisková konference k filmu Všiváci

K našemu obrovskému nadšení na první tiskovce byla paní producentka Karla Stojáková a byla tak nadšená naší prací, že si hned objednala cupcakes také pro její Všiváky. A tak jsem včera naklusala do Lucerny a nazdobila a navázala (snad ucházející) mašličky (M promiň, já prostě nemám tak obratné prsty) a nakonec předložila čokoládové cupcakes s pomerančovým krémem, banánové cupcakes s nutellou a jahodové a dýňovomrkvové cakepops - samozřejmě v barvách filmu.
Langoš a cupcake, chi :)

Toliko k velkým úspěchům začínajících cukrářek :) Ještě si neodpustím dvě fotky dortu, který jsem dělala pro mého drahého k narozeninám, protože byl prostě tak strašně dobrý, že by byla škoda, aby zapadl :) Kvalita fotek je teda mimořádně hrozivá, ale oslava narozenin je vždycky trošku hektická, tak mi to snad prominete. A tady už je - Nepečený peanutbutter cheesecake, který všichni svorně překřtili na Rees's buttercup dort :)
 Byl tak ukrutně dobrý, že ho určitě udělám znovu a přidám recept i lepší fotky ;)


To už je ode mě pro dnešek vše, tak mějte krásný den!
Vaše T.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye