Makronky na tisíc způsobů a jedna veledůležitá pozvánka od nás pro vás ;-)

Dobré ráno vám všem :-)! 

Dnes pro vás výjimečně nemám recept, ale pozvánku. A to dokonce velmi zásadní pozvánku! A to konkrétně na piknik časopisu F.O.O.D., který se bude konat 30. 8. 2014 na pražské Ladronce (aktuality můžete sledovat na facebookové stránce této události). Budeme tam totiž mít svůj sladký Sugartown stánek se všemi možnými (a asi i nemožnými) dobrotami a doufáme, že už teď se vám spustil Pavlovův reflex, nemůžete se dočkat soboty 30. a dorazíte v hojném počtu, protože to bude pohodové odpoledne plné výborného jídla a skvělé zábavy. 
Zrovna kujeme pikle, co všechno si pro vás připravíme a máte se na co těšit (před akcí očekávejte příval fotek na našich instagramových účtech, @sugartown_terka a @sugartown_martina, a na facebooku sem tam nějakou udičku s nápovědou, abychom vás náležitě naladily na sladkou vlnu ;-)! Kromě našich tradičních a oblíbených cupcakes, po kterých už se vám určitě stýskalo, se můžete těšit i na další vybrané laskominy. Přidávám sem i fotky mých nedávných makronkových výtvorů, na které jsem děsně (a snad i náležitě) hrdá - makronky podle Pierra Hermé s krémem z bílé čokolády a čerstvé máty s malinami a ostružinami. Ta kombinace je naprosto úžasná a nebudu vám tajit, že právě tyhle (nebo nějaké velmi podobné) pro vás také plánuji připravit na piknik! Takže pokud už teď nemůžete přestat myslet jen a jen na tyhle krasavce, řešení je jednoduché! Přijďte k nám ochutnat a osladit si den! Nebudete litovat, slibujeme ;-)! 
Jak jste už určitě pochopili, na pikniku nemůže chybět (omluvenky přijímáme jen v nejnutnějších případech - žádné "pes mi sežral klíče od auta/bytu a nechtěl je vydávit, nemohla jsem najít levou botu či měl jsem pruhované trenky a v těch se přeci ven nechodí" prostě nebereme) a tak se budeme těšit na Ladronce :-)!
Vaše M. a T. :-*
 


 
PS: Pokud byste si někdo přál nechat od nás upéct tyhle makronkové krasavce (k jakékoli příležitosti, záminka se přeci vždycky najde) nebo vlastně cokoli jiného, s radostí vám vyhovíme ;-)! Stačí nám napsat na náš email a vaše přání bude splněno :-)!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye