Závislost jménem Coco Natural

Zdravím v novém roce!
2015...wow... Nějak mi pořád nedochází, že je to vážně tady (a že říkám slova jako "wow"). Letošek je rok, kdy započnu třetí dekádu života, což je naprosto děsivý (kam se ty roky poděly???). Krom toho, že už nemůžu jít spát neodlíčená, protože mi to ráno ten obličej vrátí i s úroky, a nemůžu ponocovat ve městě, protože na noční tramvaj už nemám žaludek a alkohol mi to nespaluje zdaleka jako ve 20ti, jsem si ke svému částečnému zděšení koupila čepici (poprvé v životě jsem dala přednost teplu před zplihlýma vlasama) a můj ideální sobotní večer vypadá tak, že uvařím něco dobrého a v komorní skupince nejbližších kamarádů hrajeme deskové hry....ehm...kupte mi bačkory, je ze mě důchodce...
Dalším efektem stárnutí, který na sobě pozoruju, je, že se necítím dobře, když jím nezdravě (což mě nepřestává udivovat). Chytla mě posedlost zdravím (to bude tím hypochondrem ve mě) a tak se snažím alespoň částečně nahradit dopolední a odpolední čokoládové svačinky ovocem a zeleninou, pít dost vody a polykat vitamíny.
A tím se dostáváme k názvu dnešního článku. Nevím, nakolik jsou řeči o absenci konzervantů a zdravotní prospěšnosti pravdivé (je to trošku přitažené za vlasy, baže), ale po skleničce tohohle kokosového zázraku mám pocit neuvěřitelného blaha :). Donedávna jsem byla normální osoba, teď jsem posedlá. Až tak, že tady píšu oslavný článek na kokosovou vodu :)! Ne, vážně - je strašně ukrutně dobrá - tedy pokud máte rádi kokos. Obsahuje maličké kousky kokosového želé, takže mi to vzdáleně připomíná bubble tea, ale ta konzistence je přímo návyková. 
Hele - želé!
 
Takhle nějak si představuju ten "real deal".... je mi jasný, že ti více zcestovalí z vás se mi smějou :)

 
Jelikož jsem měla k dispozici pouze jedinou lahev, jala jsem se pátrat po Praze, kde bych tu lahodu sehnala. Po doporučení kamarádů vím, že v Sapě a já ji objevila v malých vietnamských potravinách ve Zlatnické ulici (vedle čísla 12), akorát nevím, jestli na vás po mém ataku něco zbude :).

Pro dnešek se loučím, protože si musím nutně někam odskočit.... chi ;)

T.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye