Blogerka roku 2015

Dobré odpoledne :-*!

Tak jo, dnes opět nastala obvyklá situace - Sugartown zaspal veškeré dění a teď běží s jazykem na vestě v závěsu za všemi ostatními (no v závěsu, ostatní už nejsou ani v dohledu, ale dejme tomu, ehm :-D)! 
Totiž, abyste pochopili! Včera opět začalo hlasování o Blogerku (letos i Blogera) roku 2015! A my jsme očividně nominované v kategorii FOOD! Ano, čtete dobře! Opravdu tam jsme! Ráno jsem si tak zběsile proklikávala všechny ty prosby o hlasy ze včerejška a přemýšlela, komu věnuju ten svůj jeden jediný pištivý hlásek (Hotová Sophiina volba, co Vám budu povídat! Nejraději bych se minimálně rozčtvrtila...) a najednou buch. Sugartown! Páni! Tak mě to rozhodilo, že jsem vlastně ani neodhlasovala, jak mi teď dochází! 
No každopádně, pokud jste na tom jako já a Váš hlas ještě visí ve vzduchoprázdnu a Vy nemáte v kategorii FOOD ještě vybraného favorita (Já to chápu, je to fakt těžký!!!), ráda bych se nenápadně (mrk, mrk, mrk ;-)) přimluvila za to, abyste ho poslali nám. Prosííím. Ehm. No. 



Teď jak Vás přesvědčit, že si ho zasloužíme? 

  • Třeba proto, že když si tady přečtete, jak jsem vlastně strašlivě nepoužitelná v praktickém životě a jak dokážu i z obyčejné situace udělat drama o čtyřech dějstvích, cítíte se trochu líp, protože proti mně jste naprosté hvězdy :-D! A kdo by se nechtěl cítit ve své kůži lépe, že jo?
  • Nebo proto, že jsme úplně stejné lidské bytosti jako vy... Občas musíme vyhodit celý koláč, protože je spálený na uhel, neb jsme se zabraly do další činnosti a na troubu zapomněly jako na smrt. Občas se nám taky nevyklopí bábovka a pak jí chceme vyhodit z okna v osmém patře i s formou (což nakonec nikdy neuděláme a v depresi jí sežereme lžící - celou na posezení :-D)! Občas se nám nechce ani uklízet, ani žehlit, ani vytírat a necháme to dojít do stádia, kdy by bylo lepší odjistit granát, hodit ho do bytu a zavřít. A taky se nám dost často nechce vstávat a jít do práce a nejraději bychom prospaly den. Celý den. A nejraději bychom se živily jenom čokoládou nebo slaným karamelem, ale to prý není z dietetického hlediska ideální... A občas se nám nechce nic. Ani péct. Ani vařit. A tak máme k obědu špagety s kečupem a párkem a k večeři kupovaný chleba s máslem. Jo!
  • Nebo taky proto, že se fakt snažíme a ještě než něco dáme na blog, tak to poctivě zkoušíme, testujeme a "tuníme" a všechno to pak jíme a už pomalu neprojdeme futry. Tomu říkám děsná oběť :-D! Ale co bychom pro Vás neudělaly, že jo!
  • A snažíme se zlepšovat! I když se teda posunujeme šnečím tempem (občas mi přijde, že na jeden krok kupředu jsou dva zpět, ale nevadí :-D) a výsledky mnohdy nejsou vidět, tak fakt děláme maximum!
  • A máme Vás rády. Fakt. A taky milujeme jídlo, stejně jako Vy :-)! A láska je stejně nejvíc <3!
Pokud jste se rozhodli hlasovat, tak můžete až do 30. 10. tady: Blogerka roku 2015
Stačí vyplnit formulář, dát hlasovat a pak kliknout na odkaz, který Vám přijde na email. Trochu složitější cesta, ale chtějí tím zamezit podvodům a navíc na konci toho martyria některé z Vás čekají výhry :-)! 

No, za Vaše hlasy budeme vážně hrozně moc rády, ale pokud už jste je rozdali, tak to vůbec nevadí. Rozhodně nám stačí, že se sem snad rádi vracíte. Děkujeme :-)!

Mějte se krásně,
Vaše M. a T. :-*

2 komentáře:

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye