Momentální radosti aneb v létě snídejte s námi!

Dobré odpoledne,

jak se dnes máte? Vím, že jsem slíbila, že brzy sepíšu článek o svatbě, ale ještě to chviličku odložím, neboť čekáme na další várku fotek od naší skvělé fotografky Terezky a taky proto, že následující novinka je trochu časově omezená :-)! 
Asi začnu rovnou od začátku, i když ten už mnozí znáte...
Před půl rokem se stalo něco, o čem se mi ani nezdálo. Popravdě, po nocích se mi zdají různé šílenosti (to je vlastně dost slabé slovo, ale správný výraz asi nepatří do kategorie slov, které by kdy dáma měla vypustit z úst nebo naťukat na klávesnici, a já samozřejmě dáma jsem, o tom snad není nejmenších pochyb :-D...) a sním o nejrůznějších zcela nereálných věcech (létání, neviditelnost a tak, znáte to), ale zrovna tohle "přání" spadá až do kategorie "no tak to se fakt nech okamžitě vyšetřit, jestli opravdu doufáš nebo si dokonce myslíš, že se tohle někdy stane"! A přesto... První lednové pondělí jsem poprvé roztřeseně zaťukala na dveře, čtyřikrát se zhluboka nadechla, zahnala mrákoty, polohlasně si vynadala do nemožných nervózních pošuků (až později jsem zjistila, jak tenké ty dveře ve skutečnosti jsou, takže mě uvnitř nejspíš všichni museli slyšet :-D) a překročila práh svého nového pracoviště. Redakce časopisu Apetit. Už je to půl roku a já tomu pořád nemůžu uvěřit. Pracuju v Apetitu! Štěstí se asi opravdu někdy unaví :-D... 
No, řekněme si upřímně, že vyšší ambice už jsem ani neměla :-D. (Jaké taky?) Ale pak... Jednoho květnového rána přišla nečekaná otázka. "Marťo, potřebujeme krásný, sladký, letní recepty na snídaně do červencového čísla a chceme je od tebe z blogu, jo?" No a na tohle logicky neodpovíte ani "ANO", ani "NE". Na tohle se dá říct jenom... "Děkuju. Strašně moc děkuju!" (A pak se pro jistotu několikrát štípnout do ruky a po ověření, že se opravdu nacházíte v reálném světě, na všechny tak dlouho zírat vděčnýma psíma očima, až budou svého předchozího rozhodnutí litovat :-D!) A tak se to stalo... Sugartown je v Apetitu! A já nemůžu být víc šťastná, hrdá a vděčná. Vždycky, když nalistuju stránku 86, vylítne mi srdce až do krku. Vím, že si tohle všechny Apetití holky možná nepřečtou, ale ještě jednou strašně moc děkuju.

No teda samozřejmě, když vidím ty nádherné profi fotky, tak mi dochází, kolik mezer ještě pořád mám, co se týče stylingu a focení a vůbec... Ale zase bez prostoru pro zlepšení by nemělo cenu to dělat, že jo :-D? A čím víc prostoru, tím víc možností :-D!

Hrozně moc děkuju celému týmu, že to udělal tak strašně krásný! Za mou snídaňovou story je to kromě celé redakce ještě:

Food styling: Milena Volfová
Dekor styling: Markéta Zindulková
Foto: Alena HrbkováNo a proto ta časová omezenost :-)! Tak hurá do stánků vykoupit červencový Apetit, protože ho prostě musíte mít :-)!

Mějte se moc krásně, 
Vaše M. :-*

2 komentáře:

 1. Když už jsme se nesešly na apetit pikniku, tak aspoň v červencovém čísle apetitu!:o) Je mi ctí stát ti "po boku" (jestli se tomu tak dá říkat:o)).

  A každopádně gratuluju, moc dobře tě chápu:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já měla taky obrovskou radost, když jsem zjistila, že tam budem "spolu" :-)! Moc děkuju! Snad to ale klapne i osobně ;-)!

   M.

   Vymazat

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye