O Sugartownu

Dobrý den/Ahoj :-)!

Vítáme vás na našem skrz naskrz sladkém blogu. Jsme moc rády, že jste do Sugartownu našli cestu a budeme ještě raději, když se k nám budete vracet :-). Doufáme, že tu najdete přesně tu inspiraci, kterou hledáte.

Budeme upřímné... Když jsme blog v dubnu 2014 začaly psát, neměly jsme nejmenší tušení o blogování, psaní, food či dekor stylingu, ani focení. Prostě jsme jen zbožňovaly pečení, objevování nových receptů a surovin a neustále zahrnovaly naše okolí dezerty všeho druhu. Kamarádi i kolegové se nás často ptali na recept, a tak se nějak postupně zrodil nápad založit blog. Ale jak jsme už psaly, vrhly jsme se do toho maličko "naslepo" a všechno se učily (a stále učíme) za běhu. Jsme za to ale docela rády, protože když se podíváme na první příspěvky a porovnáme je s těmi současnými, vidíme, jak dlouhou cestu máme za sebou. Na druhou stranu víme, že se stále máme co učit a že před námi je stejně dlouhá (možná ještě delší) cesta jako za námi. Tak prosím nad staršími recepty trochu přivřete oko ;-)! A dejte jim šanci, jsou totiž vážně moc dobré, jen to nejsou úplně největší krasavci.

Přestože milujeme vše sladké, snažíme se, aby naše recepty nebyly příliš přeslazené. Zastáváme názor, že občas si člověk jednoduše musí trochu sladce "zahřešit". A když už, tak nejlépe něčím poctivým, domácím a s láskou připraveným. Nemusíte zrovna upéct dvoupatrový dort, aby to stálo za to. Na Sugartownu najdete sladkost pro každou příležitost i náladu (od víkendové snídaně po svatební dort) a většinu zvládnou i úplní začátečníci. Ani my totiž nejsme profesionální pekařky či cukrářky, jsme jen nadšené amatérky, které rády neustále zkouší něco nového a které se všechno učí od píky stejně jako vy. A jako takové už jsme se taky mnohokrát pomyslně i doslovně spálily. Ale s o to větší vervou se vrháme do dalších pekařských výzev.

Pojďte se s námi pustit do sladkého dobrodružství, bude vás to bavit!

Mějte se krásně,
vaše Martina (M.) a Terka (T.)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :-)


 photo copyright.jpg
blogger template by envye